Las cepas Cinco Denarios Rosado
Las cepas Cinco Denarios Rosado
Heerlijk fris in de mond, met een fijn zoetje, die goed gecompenseerd wordt door de zuurgraad. Deze rosé barst van het fruit en is aangenaam, elegant en heeft een lange afdronk.
Merk: | Las Cepas |
Inhoud: | 750 Ml |
Kwaliteit: | Biologisch |
Druiven: | Garnacha, Graciano |
Smaak: | Soepel en elegant |
Lekker bij: | Aperitief, wit vlees (kip, varken), gegrild vlees en garnalen, rivierkreeftjes en witvis |
Land van herkomst: | Spanje |
Regio: | DOCa Rioja |
Inkoopprijsindicatie: | € 2,50-€ 5,00 |
Dit product bestellen
Heeft u een account, dan kunt u dit product online bestellen.
Indien u nog geen account hebt, neem dan contact met ons op.
(geen verkoop aan particulieren, totale bestelling minimaal 25 dozen, enkel in Nederland)
Heeft u interesse in dit product? Of andere vragen / opmerkingen?
Neem direct contact opMeer info over Las CepasTerug
Artikelnummer: | 50551 |
Type product: | Krachtig |
Inhoud: | 750 |
Eenheid: | Ml |
Verpakking: | fles |
Inkoopprijsindicatie: | € 2,50-€ 5,00 |
Type: | Rosé |
Land van herkomst: | Spanje |
Regio van herkomst: | DOCa Rioja |
Keurmerk: | EU |
Hoofdingrediënt: | Graciano |
Schroefdop: | nee |
EAN code product: | 8437008224060 |
Lengte van product in mm: | 74 |
Breedte van product in mm: | 74 |
Hoogte van product in mm: | 300 |
Inhoud per doos: | 6 |
EAN code doos: | 18437008224067 |
Aantal in mastercase per laag: | 25 |
Lagen per pallet: | 5 |
Ingrediënten: | Tempranillo, Graciano, Grenache |
Natrada probeert alle productinformatie die zij aanbiedt zo accuraat mogelijk weer te geven. Producten, en verpakkingen worden echter regelmatig verbeterd of aangepast. Hierdoor kunnen productinformatie, ingrediënten, dieetinformatie of allergie informatie veranderen. Mocht u twijfelen of de informatie accuraat weergegeven is, neem dan even contact met ons op.
De wijngaarden met de druiven voor de Cinco Denarios Rosado worden biologisch bewerkt. Steeds meer boeren gaan over op een biologische productiewijze omdat het de smaak en de kwaliteit van de wijnen ten goede komt. Voor de biologische teelt van wijnen mogen er geen chemische bestrijdingsmiddelen en kunstmest worden gebruikt. Ook genetische modificatie is verboden.
Een biologische wijnboer moet zijn wijngaarden extra goed in de gaten houden en schimmels en insecten op een natuurlijke wijze inperken. De bodem mag niet verrijkt worden met kunstmest, daarom werkt een bio-boer vaak met compost en natuurlijk meststoffen.
In de kelder mag de boer ook alleen maar vinifiëren zonder dat hij veel toevoegingen mag gebruiken. Dingen om te conserveren zijn bijvoorbeeld verboden, sulfiet daarentegen (in beperktere mate dan bij gangbaar) is dan wel weer toegestaan.
Een biologische wijn draagt het bekende groene EU blad met de sterretjes. De producenten, maar ook de importeurs worden in Nederland gecontroleerd door SKAL. In de wijn producerende landen gebeurt dat door vergelijkbare organisaties. Alle wijnen van Natrada zijn biologisch en betaalbaar, dat is het uitgangspunt. Maar de wijn moet natuurlijk ook lekker zijn! Hoewel biologische wijnen gemiddeld beter scoren op smaak dan niet-biologische wijnen wil dat niet zeggen dat biowijnen altijd beter zijn. Het Natrada team heeft daarom Cinco Denarios Rosado uitvoerig getest en goed bevonden. Door het drinken van deze wijn draag je een klein steentje bij aan een betere wereld!